Krbové vložky

český výrobek

Akumulační a teplovzdušné krby jsou dnes nejžádanějším způsobem vytápění. Krbové vložky HOXTER si rozumějí s oběma těmito technologiemi. Bezchybně fungují v uzavřených stavbách akumulačních krbů s přídavnou akumulační masou. Jsou rovněž uzpůsobeny pro provoz v teplovzdušných krbech, kde nabízejí možnost rozvodu teplého vzduchu do jiných místností.


český výrovek

Krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky vysokou kvalitou zpracování a moderním designem. Díky širokému portfoliu produktů (teplovzdušné, akumulační, kamnové teplovodní krbové vložky) vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Krbové vložky ROMOTOP efektivně, ekologicky a ekonomicky vytopí Váš dům. Připojte se i Vy k již více než miliónu zákazníků, kteří si užívají tepla značky ROMOTOP.


německý výrobek

BRUNNER je zárukou dlouhé životnosti a nejlepší kvality výrobků. U všech našich výrobků sledujeme nejdůležitější cíl, aby naši klienti byli spokojeni a ze svých kachlových kamen nebo krbu se těšili po dlouhá léta. Naše výrobky jsou od počátku vybaveny těmi nejlepšími materiály, které jsou na trhu dostupné, a jsou vyráběné ze 100 % v Německu. Výborně vyškolenými zaměstnanci, kterým práce s výrobky BRUNNER přirostla k srdci. To je náš recept na dobrou kvalitu.

Váš kamnář vám samozřejmě poskytne záruku 2 roky na zařízení, které pro vás zhotovil. Pokud se však u vašeho spotřebiče BRUNNER vyskytne závada, která spadá podle záručního listu do záruky výrobce a nejedná se přitom o díly podléhající opotřebení, poskytuje BRUNNER na své výrobky záruku, která dalece převyšuje zákonnou lhůtu.