Krbová kamna

Krbová kamna ROMOTOP

Již téměř 1 000 000 domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky aktuálním designem, vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

Krbová kamna ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.

Proč ROMOTOP? Protože jsme nejlepší na trhu. Patříme mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen, vložek a designových krbů. Připojte se do naší velké rodiny, která čítá téměř milion spokojených zákazníků po celém světě, a těší se z produktů značky ROMOTOP.

Krbová kamna HASE

Čím jsou HASE kamna jiná:

  • Osobně navrhujeme, vyvíjíme, stavíme, zdokonalujeme a představujeme každá kamna až do posledního detailu.
  • Nejkrásnější oheň hoří v našich kamnech - čistý a šetrný k životnímu prostředí. Sklo topeniště zůstává čisté.
  • Technologie spalování je dokonalá a přesná.
  • Vyrábíme kamna, která budou sloužit dlouhou dobu, proto i náhradní díly jsou k dispozici po mnoho let.
  • Pracujeme výhradně s vysoce kvalitními materiály a surovinami.
  • Palivové dříví se používá velmi efektivně, což znamená nižší spotřebu, méně přikládání s větším pohodlím a komfortem.
  • Každá kamna Hase jsou k dispozici v různých barvách nebo materiálech.

Krbová kamna Storch

Společnost Storch Kamine GmbH se sídlem ve městě Fürth (Střední Franky) byla založena v listopadu 2003 jako prémiová značka a dcera jednoho z největších výrobců krbových kamen v Evropě.

Firma Strorch, která s nadšením vyrábí širokou paletu krbových kamen s nejvyšší kvalitou, skvělým designem a dokonalou technikou. Dnes již o krbových kamnech nehovoříme jako o spotřebním předmětu, ale jako o součásti interiéru, která mu dodá dokonalost a individuální charakter. Úzká spolupráce našich designérů s konstruktéry a specializovanými obchodníky zaručuje průběžné zdokonalování našich krbových kamen tak, aby vždy dosahovala nejvyšší úrovně. Díky tomu vznikají nezaměnitelné výrobky, které odrážejí životní styl a osobní hodnoty našich klientů.

Firma Storch vyrábí ekologicky šetrná kamna a vložky, která splňují nejpřísnější ekologické normy. Všechny krbové topidla vyráběné firmou STORCH jsou zkoušeny dle platných právních a legislativních předpisů v souladu s EN 13 240 a EN 13 229 (evropský standard).Díky tomu, že splňují evropský technický standard, nesou všechnynaše kamna a vložky označeníCE "CommunitéEuropéen". U výrobků takto označených je garantován nejenom nižší negativní dopad na životní prostředí, nýbrž také obecně jejich vysoká jakost.

Krbová kamna Jøtul

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vychází z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

Nadčasové výrobky spojují minulost s přítomností a zaujímají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z norské slévárenské tradice v kombinaci s funkčním, moderním designem, který je inovativní a zároveň odolává krátkodobým módním trendům. Zatímco estetičnost do jisté míry závisí na vnímání osoby, která se na předmět dívá, kvalitní design obnáší víc než to, co je vidět na první pohled. Přesvědčení Jøtulu je, že forma má vyplývat z funkce.

Pro výběr litiny jako základního materiálu má firma Jøtul velmi dobré důvody. Především je nesmírně trvanlivá. Snadno lze vyměňovat náhradní díly a litinová kamna jsou i po mnoha letech provozu stále ve skvělé formě, takže si můžeme být jistí, že například dvířka nepřestanou těsnit a čepy nebo zavírací mechanismy spolehlivě fungují i při dlouhodobé zátěži. Životnost výrobků Jøtul navíc prodlužují dlouho dostupné náhradní díly.

Jádrem duše Jøtul je vášeň pro teplo ve spojení s poctivým řemeslem, díky němuž mohou být i nejvšednější předměty krásné.