Krbová kamna ROMOTOP

Již téměř 1 000 000 domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky aktuálním designem, vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

Krbová kamna ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široké portfolio modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 25 léty zkušeností a silným inovačním potenciálem firmy ROMOTOP.

Proč ROMOTOP? Protože jsme nejlepší na trhu. Patříme mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen, vložek a designových krbů. Připojte se do naší velké rodiny, která čítá téměř milion spokojených zákazníků po celém světě, a těší se z produktů značky ROMOTOP.

Krbová kamna HASE

Čím jsou HASE kamna jiná:

  • Osobně navrhujeme, vyvíjíme, stavíme, zdokonalujeme a představujeme každá kamna až do posledního detailu.
  • Nejkrásnější oheň hoří v našich kamnech - čistý a šetrný k životnímu prostředí. Sklo topeniště zůstává čisté.
  • Technologie spalování je dokonalá a přesná.
  • Vyrábíme kamna, která budou sloužit dlouhou dobu, proto i náhradní díly jsou k dispozici po mnoho let.
  • Pracujeme výhradně s vysoce kvalitními materiály a surovinami.
  • Palivové dříví se používá velmi efektivně, což znamená nižší spotřebu, méně přikládání s větším pohodlím a komfortem.
  • Každá kamna Hase jsou k dispozici v různých barvách nebo materiálech.